Pája se nám krásně vdala…

Pája se nám krásně vdala…

Převelice rád na vědomost dávám, že se nám, prý velmi šťastně, vdala naše Pavlínka. Zúčastnil jsem se té slavnostní chvíle osobně v roli „hudby“ a snad to nebyla ostuda…. Každopádně to Páje neuvěřitelně slušelo a musím se vám přiznat, že jsem měl v oku nějakou tu slzičku. Občas mi totiž za těmi krásnými krajkovými šaty v paměti probleskla taková malá a fakt šikovná holčička… Jezdila na Vlčici už od roku 2002 a vždycky měla především velké srdce. Pro své kamarády, pro přírodu, pro Vlčici. Dlouho dopředu bylo jasné, že z těch tepláků vyroste úžasná vedoucí a tak bylo jen správné, že jsme jí s Ondrou popřáli nejen osobně, ale i za její milovaný tábor. Obdržela od nás parádní tablo z fotek od malé holčičky po letošní Vlčici.

A určitě se ke mě všichni rádi připojíte, když napíšu, že ti Pavlínko přejeme takovou hromadu Boží přízně a požehnání, že ti bude koukat z batohu, co s ním jezdíš na Vlčici….

PS: Máme i pár foteček, na kterých můžete vidět, že zastoupení Vlčice II bylo početné. Pro naše táborové slečny samozřejmě zařazujeme i ukázku prstýnků 🙂