Potáborko vedoucích 2018

Potáborko vedoucích 2018

Přestože naše milovaná Vlčice skončila už před více než třemi měsíci,  v pátek 19.10 jsme se sešli ve vedoucovském kruhu abychom se společně rozloučili s letošním táborem. Ačkoli byla účast hojná, převažovala hlavně mladší generace (do toho se samozřejmě počítá i Zdenda s Janou 🙂 Chyběla nám naše rada starších (Myšok, Palda a Helča) . Na poslední chvíli se také kvůli školním povinnostem omluvil Sam.  Všichni co se nezúčastnili mají malé bezvýznamné mínus, ale aspoň je to důvod si „schůzku“ co nejdříve zopakovat.

Jako tradičně jsme se sešli o sedmé v Penzionu na Poledníku a jako každou správnou veselici jsme započali večer dobrou večeří. Později jsme probrali nějaké ty malé restíky co nám ještě po táboře zbyly a pak už si jen užívali společný večer plný klábosení. Jelikož jsme tábor přátelský, později se připojili i někteří vedoucí Vlčice Teen a naši táboroví veteráni Jony a Evča.

Jak večer postupoval, vytáhly se i kytary, což už bylo příliš na vysokoškoláky sedícím u vedlejšího stolu. Nutno podotkout, že studenti se přišli doučovat ekonomiku, ale v naší přítomnosti jim to vydrželo sotva 10 minut. Jakmile jsme vytáhli paldovky a verčovky, studenti už jen tleskali a žadonili o přídavky. 

Všechno rychle utíká, když se člověk dobře baví a tak bohužel i tento večer byl pryč rychleji než jsme si přáli. No nic, už to zkrátka vypadá, že je táborová sezona 2018 opravdu u konce a asi nám nezbude nic jiného, než začít pomalu připravovat Vlčici II 2019.

Tak se na ni pořádně těšte, protože bude báječná!

Anička